Mobilní aplikace
Stáhněte si mobilní aplikaci a objednejte si jednoduše a rychle naše služby.
 
Zákazníci
 
Platební karty

MasterCard Visa

 

 
Nadstandardní kvalita za cenu taxi, to je služba CityExclusive.

Pro tuto službu jsou určeny výhradně nové limuzíny Mercedes – Benz třídy E v černé barvě, které cestujícím skýtají vysokou míru pohodlí a bezpečí při cestování nejen po Praze, ale i na dlouhých trasách mimo Prahu či Českou republiku.

Řidiči jsou standardně oblečeni v obleku. Samozřejmostí je znalost anglického jazyka, velmi korektní vystupování a vysoce profesionální řidičské schopnosti každého řidiče. Pro dlouhé trasy jsou delegováni specielně vybraní řidiči, kteří mají na svém kontě stovky tisíc naježděných kilometrů.

Stejně jako u ostatních služeb, které poskytujeme, je i v případě služby CityExclusive kladen velký důraz na soukromí a anonymitu našich zákazníků. Z tohoto důvodu nemůžeme sdělovat své reference pro službu CityExclusive.

Přestože se jedná o nadstandardní službu, ceny jsou stejné jako pro službu VIP servis taxi. Jinými slovy, respektujeme maximální cenu, kterou pro taxislužbu, nikoli však pro limuzíny, stanovil Magistrát hlavního města Prahy. Úhrada za služby CityExclusive se provádí buď v hotovosti a nebo převodem na náš účet na základě vystavené faktury, v případě platby fakturou je nutné pro každou jízdu zaslat objednávku, nebo s firmou City taxi s.r.o. uzavřít smluvní vztah.

Službu CityExclusive si můžete objednat na běžných telefonních či SMS číslech dispečinku City taxi, případně využít on-line objednávku, nebo e-mail.

Vozy jsou vybaveny free WiFi routerem s vysokorychlostním připojením. Data jsou standardně dostupná pouze na území ČR.

City2Citytaxi
 
Sociální sítě